Cześć!
Podsumowanie 2017 będzie trochę dłuższe niż zakładałam, a to wszystko dlatego, że nie byłam świadoma, ile działo się przez ostatni rok. Zrobiłam około 17 tysięcy zdjęć… Nawet mnie ta liczba przeraża 🙂 Udowodnię, że nie obijałam się przez ostatni rok!

PORTFOLIO

1. Portrety. Zrobiłam ich najwięcej, więc lecą na pierwszy ogień.

2. Koncertowe. W zeszłym roku robiłam zdjęcia jedynie na dwóch koncertach – Niećpa oraz Juwenalia Politechniki Warszawskiej. I wiecie – dobrze mi z tym. Lubię też czasem pobawić się na koncertach bez dźwigania lustrzanki i obiektywów.

3. Czarnobyl. A właściwie cała Czarnobylska Strefa Wykluczenia. Zdjęcia znajdziecie w TYM wpisie oraz na LicznikGeigera.pl

PUBLIKACJE

Magazyn Claudia wydanie wrzesień 2017, wywiad z Ewokracją

Polsat – Supermodelka Plus Size

Wizaz.pl – krótka zajawka z sesji z Ewokracją

Beading Polska nr 5/2017
– zdjęcie z fantastycznej sesji zdjęciowej z udziałem zwierząt. Kokosznik wykonany przez Filo biżuteria artystyczna powędrował na międzynarodowy konkurs biżuterii.

 

Zbiorowa wystawa fotograficzna Best Top PRF – styczeń 2017. W dniu 25. Finału WOŚP wszystkie fotografie były przekazane na licytację na rzecz WOŚP.

Moja wyprawa do Zony również doczekała się dwóch publikacji na portalu tematycznym LicznikGeigera.pl. Druga publikacja była poświęcona w całości fotografiom wykonanym aparatem analogowym.

Podsumowując – ten rok był bardzo owocny. Współpracowałam ze wspaniałymi ludźmi,
co przyniosło nieraz zaskakujące efekty.
Życzę sobie, aby 2018 był jeszcze bardziej produktywny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *